درباره مشهدکلاس بیشتر بدانید!

مشهدکلاس نام مجموعه جوانی است که با هدف توسعه علم‌های مدرن و آینده دار تشکیل شده است. این مجموعه با تیم تحقیقاتی قوی و به‌روزی که دارد، دوره‌های آموزشی هوشمندانه‌ای طراحی می‌کند تا علوم فعالیت حرفه‌ای و موثر را گسترش دهد و افراد توانمند برای شغل‌های مدرن برای امروز و فردای کشور بسازد. افرادی که در دنیای تکنولوژی حرفی برای گفتن داشته باشد. در همین راستا آکادمی استادیار تا کنون بیش از ۷۰ هزار نفر را به طور مستقیم و غیر مستقیم آموزش داده است.

پلی میان آموزش و بازار کار

مشهد کلاس، دانشجویان و دانش پژوهان خود را تا رسیدن به بازار کار همراهی خواهد کرد. به‌عبارتی ما معتقدیم اگرچه هر فرد متخصصی می‌تواند وارد بازار کار شود، اما به دلیل تغییرات و دگرگونی‌های بازار کار، دسترسی به بهترین موقعیت شغلی متناسب با مهارت‌های افراد، کمی مشکل و پیچیده است. ما در همیار‌آکادمی تلاش داریم با پیوند زدن آموزش به بازار کار، این معضل قدیمی را حل کنیم. آزمون‌های تخصصی در پایان دوره‌های آموزشی مشهد کلاس، راهی است برای ساختن رزومه و تاییدیه‌های شغلی تا کارآموزان مشهد کلاس با داشتن یک گواهی معتبر بتوانند هم خودشان موقعیت‌های بهتری را شناسایی کنند، هم هم‌دوره‌ای‌ها و اساتید مشهد کلاس بتوانند ‌آن‌ها را به شرکت‌های مختلف معرفی کنند و هم پلتفرم استعدادیابی مشهد کلاس آن‌ها را به بهترین موقعیت متناسب با سطح کیفی مهارت آن‌ها وصل کند.

مراحل آغاز به کار و رشد

برگزاری کلاس ها آمادگی آزمون کارشناسی ارشد در دانشگاه امام رضا (ع) مشهد در سال های 1389 تا 1392

برگزاری کلاس های آمادگی آزمون کنکور در دانشگاه فردوسی مشهد در بازه ی زمانی 1392 تا 1397

افزایش پرسنل و شروع به کار دفتر دانشگاه امام رضا(ع) و قرارداد مدیریت کالج دانشگاه امام رضا(ع) 

راه اندازی سایت مشهدکلاس جهت برگزاری کلاس های کنکور و کلاس های مهارت آموزی هم چون برگزاری کلاس های بورس، طراحی سایت، آموزش زبان و …..

برای همشریان عزیزمان به امید ارتقای سطح آموزشی شهر مقدس مشهد

برخی از نمونه کارها

از نمونه کارهای ما دیدن کنید حتما

نظرات برخی از دانشجویان

اراده آهنین های مشهدکلاس