منشادی-فیزیک-مشهدکلاس

محمدکاظم منشادی

استاد فیزیک کنکور در مشهد

درباره استاد منشادی:
استاد منشادی از دبیران برتر فیزیک کنکور در مشهد هستند. ایشان سابقه تدریس در موسسات و آموزشگاه های کنکور مشهد هم چون آموزشگاه اندیشه عارف، مرکز مشاوره تحصیلی دکتر اختراعی، و مرکز مشاوره سروش اندیشه و هم چنین موسسه ارجمند را در کارنامه خود ثبت کرده اند.

آدرس ایمیل

mashhadclass@gmail.com

رزرو کلاس با استاد منشادی

09153002990

در مورد استاد منشادی بیشتر بدانید

استاد منشادی تحصیلات عالی خود را در مهندسی مکانیک در دانشگاه فردوسی مشهد به پایان رسانده است. ایشان از هم ابتدای علاقه شدیدی به تدریس فیزیک داشته اند. تحصیلات مرتبط استاد، بیان شیرین، تدریس ساده، مفاهیم فیزیک از ویژگی های تدریس بهترین دبیر فیزیک مشهد است. استاد تدریس خود را از آموزشگاه ها و موسسات کنکور مشهد شروع کرد. موسسات و آموزشگاه های کنکور در مشهد مثل آموزشگاه اندیشه عارف، مرکز مشاوره تحصیلی دکتر اختراعی، مرکز مشاوره سروش اندیشه و ….

یکی از مزیت های کلاس های کنکور استاد منشادی حضور پررنگ دانش آموزان مدارس برتر مشهد است. دانش آموزان مدارس هاشمی نژاد 1 ،2 و 3 مشهد و هم چنین مدارس فرزانگان و  مصلی نژاد هر ساله در کلاس های استاد منشادی شرکت می کنند. ویدیوهای نظرات دانش آموزان و رتبه های برتر کنکور را در آپارات و یوتیوب مشهدکلاس می توانید ببینید.

نقطه قوت کلاس استاد منشادی تدریس ساده مفاهیم فیزیک برای دانش آموزان است. اگر با هر سطح در کلاس های فیزیک استاد منشادی شرکت کنید می توانید به تسلط عالی در فیزیک کنکور تجربی و ریاضی برسید. رتبه های برتر سال های گذشته گواه این مطلب بوده که دانش آموزان ضعیف هم توانسته انددرصد قابل توجهی در درس فیزیک بزنند.

دوره های استاد منشادی